משי שטרן עם 24,000 עוקבים באינסטגרם אומרת:

״בחודש השני בליווי של יהב עברנו את ה 6 ספרות בחודש הכוונה 100 אלף בהכנסות, בחודש השלישי כבר נשקנו ל 150 אלף בחודש… היופי האמיתי שראיתי שאני יכולה ליצור כזאת הכנסה מעסק של קורסים דיגיטליים לאפייה.״

סיפור ההצלחה של משי שטרן:

יזמי פרא, היזמים שאני הכי אוהב.
בדיוק כמו סוסי פרא שמשתוללים באחו הירוק… קופצים, רצים, טועמים חופש. אבל בסוף… לא מתקדמים לשום מקום.
ככה הם יזמי הפרא.
פייטרים האמיתיים. אבל קצת… מבולבלים. 

בדרך כלל מדובר על יזמים שהתחילו בלי כלום… בלי אמצעים כלכליים, בלי נקודת פתיחה מפנקת, ובלי תמיכה… אבל הם היזמים שאני הכי אוהב. 

למה? 

כי אני הייתי יזם כזה… כזה שדוחף, מזיע, מתאמץ, אבל לא שובר את תקרת זכוכית של ה- 10,000 בחודש… לקח לי 5 שנים בעולם היזמות להבין שיחקתי במשחק הלא נכון… שיחקתי במשחק הזמן. במקום משחק הכסף. מכרתי זמן בשביל להרוויח יותר כסף, במקום לקנות זמן בשביל להרוויח יותר כסף, אבל בסוף… עם הכוונה של כמה מנטורים מובילים בעולם, כמו… ראסל ברנסון, כריס חדד, גרנט קרדון, סת גודין, ועוד כמה כוכבים 😉 הצלחתי לפצח ולנצח במשחק הכסף. 

בדיוק כמו… משי שטרן. גם משי שטרן הייתה יזמית פרא… לביאה אמיתית עם 5 ילדים, בלי שום נקודת פתיחה מפנקת ושום אמצעים כלכליים, לפני ארבע חודשים, משי הגיעה אלי אחרי השקה מוצלחת של קורס דיגיטלי לאפייה ביתית, בלי מסלול, עסק מסודר או שיטה… קצת אבודה. 
בדיוק סיימה ליווי עסקי אחר… בלי שמץ של מושג מה הצעד הבא. 

ככה הכרנו. 
ותוך חודשיים ביחד? משי הפכה, מיזמית עם כמה מזומנים אחרי השקה, לאימפריה דיגיטליית עם מעל 2,000 תלמידות, מעל 24,000 עוקבים באינסטגרם, ומעל 100 אלף ש״ח בחודש. 
(ואנחנו רק מתחממים;))

הכל מבוסס קורסים דיגיטליים, מסע לקוח מדוייק, ומהלכי שיווק פורצי דרך. בלי סחורה, מלאי, וכמעט בלי עובדים… זה הכוח של הדיגיטל. זה הכוח של משחק הכסף.

ובשביל לנצח במשחק? את רק צריכה רעב להצליח.
רצון להיות בטופ, ומסלול מסודר ומהיר בדרך למטרה. 

תמיד תזכרי… אם מישהו אחר השיג את מה שאת רוצה להשיג, זה רק אומר שמדובר על יכולת אנושית אשר ניתנת לשיכפול, את רק צריכה ללמוד וליישם 😉

בעקבות המלחמה:

רב המכר ״איך באמת להתעשר באונליין״ 100% בחינם. רק שלם על המשלוח.