עדיאל דוייטשר עם 269 עוקבים באינסטגרם אומר:

לפני שהכרתי את יהב הייתי קופץ בין הזדמניות באינטרנט. אמזון איביי שיווק שותפים ומה לא. שום דבר לא הצליח לי… יהב הראה לי את הדרך להצלחה. בזכות התהליך העסקי עם יהב רובין הצלחתי לייצר 505 מכירות ולהכניס 146,000 שקל. וזה רק בפרוייקט הראשון. בפרוייקט השני בפחות שנה בזמן הקורונה הצלחתי לייצר למעלה מ – 120 אלף שקל.״

סיפור ההצלחה של עדיאל דוייטשר:

קודם כל… לפני הכל – עדיאל חבר ילדות שלי. אנחנו חברים כבר קרוב ל 15 שנה ומכל הרגעים שעברנו ביחד… יש רגע אחד שצרוב לי בראש כ – 'הרגע שישנה לעדיאל את החיים'. 

זה קרה איפשהו ב 2019, עדיאל ואני ישבנו על אספרסו בבית קפה השכונתי, הוא חשף בפני פרויקט חדש שעבד עליו בשנה האחרונה… מדובר על קורס דיגיטלי בתחום הכושר. עדיאל סובב אלי את הלפטופ ושאל: ״מה דעתך?״ הסתכלתי והלב שלי התחיל לדפוק, טיפות זיעה זלגו על המצח. לקחתי נשימה עמוקה, מנסה לשמור על קור רוח. אני לא רוצה להעליב או לפגוע בחבר יקר אבל אני יודע שאני חייב להגיד לו… 

הסתכלתי על עדיאל עם מבט חודר בעיניים ושאלתי: ״אחי, אתה רוצה את האמת? זה לא יהיה קל אבל זאת האמת״ ״כן אחי, אני מוכן״. במשך 10 דק' פלטתי את כל מה שחשבתי על הפרויקט כמו תינוק שפולט אחרי 2 בקבוקי חלב מלאים, בלי פילטרים ובלי מסננים. 

דממה. 

עדיאל הסתכל עלי ואמר, ״תודה אחי״. הייתי בטוח שהגזמתי אבל מסתבר שהמילים שלי עבדו שעות נוספות… אחרי שלושה ימים קיבלתי הודעה: ״עברתי על כל השינויים והערות שנתת לי ותיקנתי הכל.  תגיד לי שוב מה דעתך" ושלח לי את הלינק לפרוייקט שלו.

אחרי 10 דק' החזרתי לעדיאל הודעה: ״אהבתי אחי. אפשר לעלות לאוויר״ תוך חצי שנה הפרויקט הזה הכניס מעל 250 אלף שקל. בלי עוקבים, בלי קהילה, ובלי השקעה כספית.

בעקבות המלחמה:

רב המכר ״איך באמת להתעשר באונליין״ 100% בחינם. רק שלם על המשלוח.